TROCHA HISTORIE

Naše firma byla založena v roce 2003 a od roku 2005 provozujeme internetový obchod ARMYZDAR.CZ. Jsme firma se zaměřením na sběratelství z období 1. a 2. světové války. Nabízíme více než 2500 produktů, a to originál nebo kvalitní repliky. Doufáme, že si z naší nabídky vyberete.

VÝKUP MILITÁRIÍ

Budeme rádi, pokud Nám nabídnete k prodeji jednotlivé věci nebo i celé sbírky. Vykupujeme také poškozené a nekompletní věci. Vždy preferujeme osobní jednání. Militárie vykupujeme u nás na prodejně nebo k Vám po domluvě přijedeme. Vyplácíme hotově 50-70% z naší prodejní ceny. Vždy záleží na stavu a zajímavosti dané věci. Pokud Vás naše podmínky zaujaly, budeme rádi, když nás kontaktujete. Můžete nám poslat email s fotografiemi nebo se informovat telefonicky.

GARANCE ORIGINALITY

Všechny produkty v kateroriích 1. a 2.světová válka prodáváme s veškerou garancí originality. To u nás znamená, že pokud nebudete se zakoupenou věcí spokojeni, vrátíme Vám peníze bez udání důvodu po dobu jednoho měsíce. Reklamovanou věc nám můžete zaslat poštou nebo předat osobně na prodejně. Poté Vám vrátíme ihned peníze - osobně, poštovní poukázkou či převodem na účet. Neakceptujeme reklamaci zpětně na dobírku! Dále po dobu 3 měsíců od data prodeje od Vás vykoupíme nazpět věci za 2/3 prodejní ceny. Nevydáváme a nezprostředkujeme žádné certifikáty originality, ve kterých se píše: ...dle mého mínění se jedná o dobový originál...! Tyto certifikáty nic nezaručují, i když vypadají důvěryhodně.

NÁŠ TÝM

Radek Šturala

Expert na uniformy, výstroj, bajonety, atd.

 

Milan Černý

Obsluha e-shopu, fotografování

ODKAZY

 

Military weby:

Vojenské kluby: